Guldmann GH3 Twin

Nowy system GH3 jest łatwy do zainstalowania i prosty w obsłudze. Trzy różne typy szyn systemu GH3, specjalnie skonstruowane w zależności od rozpiętości mocowań oraz od wagi osoby podnoszonej. Szyny mogą być zainstalowane pod sufitem, na ścianie lub na podporach przyściennych – lub różne inne kombinacje tych mocowań.

Rozpiętość między mocowaniami może wynosić nawet 8 metrów, zależnie od kombinacji typami szyn oraz zależnie od obciążenia jakie system ma spełniać.

Szyny do GH3 są zaprojektowane tak aby w łatwy sposób dopasować je do podwieszonego sufitu. GH3 modele podnośników System GH3 cechuje możliwość dopasowania modelu podnośnika do konieczności udźwigu; nawet 350kg na jednym pasku oraz aż 500kg na dwóch paskach wciągających. Prędkość podnoszenia wynosi 60 mm/sec, w zależności od modelu. Akumulatory w podnośniku GH3 są zasilane w systemie permanentnego ładowania.

Podnośnik GH3 jest również dostępny z zintegrowaną wagą, silnikiem jezdnym oraz wydłużonym przewodem pilota (z wyświetlaczem oraz podłączeniem USB). WAŻNE: Podnośniki GH3 maja możliwość montażu na systemach szynowych GH2. Jakkolwiek, modele GH2 nie mogą być używana na systemach szynowych GH3.

Dokumenty do pobrania: